Choď na obsah Choď na menu
 


KRAČUNOVSKÝ ANTON

KRAČUNOVSKÝ ANTON (Kračunovský Milan Anton, Krachunovsky Andrej, SDS, Крачуновськи Антон), OFM, ThLic., narodený 28. 11. 1963, ordinovaný 13. 11. 1994, 2001 - misia Kazachstan, 2012 - výpomoc Bratislava - Františkáni, 31. 8. 2013 - uvoľnený z Bratislavskej arcidiecézy, 1. 9. 2013 - rektor kostola Prešov, INÉ: Pôsobil aj: Novosibirsk, Ruská federácia, Seredne, Zakarpatská Ukrajina, AUTOR: Služba akolytu, diplomová práca, Bratislava 1994, PRÍSLUŠNÝ KU KOŠICKEJ ARCIDIECÉZE

Zoznam kňazov Prešova a okolia

Zoznam kňazov Ukrajiny

Celoslovenský zoznam žijúcich kňazov, diakonov a bohoslovcov

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.